POZNAJ ZALETY ETYKIET foliowych

ETYKIETY pp

Etykiety PP są zdecydowanie bardziej wytrzymałe od etykiet papierowych. To etykiety idealne na produkty eksponowane na zewnątrz lub tam gdzie są gorsze warunki przechowywania.

Jak zamawiać?

POZNAJ ZALETY ETYKIET FOLIOWYCH

ETYKIETY PP

Idealne do produktów eksponowanych tam gdzie wymagana jest trwałość.

Folia polipropylenowa, na której drukowane są etykiety jest błyszcząca. Klient ma do wyboru folię białą lub transparentną o gramaturze 46 g/m​². 

To bardzo trway materiał odporny na wiele czynników zewnętrznych. Co istotne, jest odporna na działanie wody, tłuszczu i substancji chemicznych (roztwory soli, mocne kwasy i zasady, alkohole), jak również na uszkodzenia mechaniczne (np. przy użyciu dużych sił może się rozciągać – nie rwie się) oraz blaknięcie. 

Tykiety polipropylenowe stosowane są tam, gdzie niezbędna jest wysoka trwałość oraz odporność na ścieranie i warunki atmosferyczne. Idealnie nadają się do stosowania na płaskich powierzchniach, należy uważać przy nierównych powierzchniach oraz opakowaniach zgniatanych – mogą się odkształcać. Są popularne w przemyśle spożywczym w obszarach reklamowych. Znajdują swoje zastosowanie na sztywnych opakowaniach, pojemnikach z tworzyw sztucznych, wyrobach mrożonych, a także produktach wymagających specjalnej aplikacji (np. opony). Etykiety foliowe są dostępne w wersji białej, transparentnej oraz srebrnej.

zamów etykiety FOLIOWE

Produkty Grupy GALERIS™ możesz kupić w oficjalnym sklepie internetowych działającym pod marką Druka™
Przejdź do Druka™

©2021 Grupa GALERIS™. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polska, Wielkopolska, Śrem, 63-100, Wojska Polskiego 5/1, NIP 7851722607